Czerwiec 2014

9 czerwca 2014 | AKADEMIA PIOSENKI IRENY JAROCKIEJ

 Towarzystwo Przyjaciół Warszawy Oddział Białołęka, Białołęcki Ośrodek Kultury, Zaiks – Fundusz Popierania Twórczości i Fundacja Apetyt na Kulturę serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w warsztatach wokalnych AKADEMIA PIOSENKI IRENY JAROCKIEJ.

Przesłuchania podczas których wyłoniona zostanie grupa 30 osób, odbędą się 9 czerwca 2014 roku od godz.10.00 . Prosimy o przygotowanie minimum jednej piosenki z podkładem lub akompaniamentem muzycznym z repertuaru Ireny Jarockiej.
Osoby które zakwalifikują się do projektu, wezmą udział w zajęciach prowadzonych przez gwiazdy polskiej estrady (Danuta Błażejczyk – www.danutablazejczyk.pl, Anna Maria Adamiak – www.annamariaadamiak.pl ) oraz znanych muzyków w dniach 12, 13, 15 czerwca 2014 roku.
Zajęcia będą odbywały się w Białołęckim Ośrodku Kultury przy ul. Vincenta van Gogha 1
Na zakończenie warsztatów w dniu 22 czerwca 2014, odbędzie się koncert finałowy z udziałem wszystkich osób uczestniczących w projekcie i zaproszonych na ten koncert mieszkańców Warszawy i przedstawicieli władz .
Każdy z uczestników otrzyma certyfikat ukończenia warsztatów wokalnych AKADEMIA PIOSENKI IRENY JAROCKIEJ wraz z płytą DVD z koncertu finałowego oraz nagrody-niespodzianki.
Finaliści warsztatów wezmą udział w Festiwalu im. Ireny Jarockiej.
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem naboru, który znajduje się na stronach internetowych: Towarzystwa Przyjaciół Warszawy Oddział Białołęka www.tpwbialoleka.waw.pl w zakładce „Akademia Ireny Jarockiej", Fundacja Apetyt na Kulturę www.fank.pl oraz Białołęckiego Ośrodka Kultury www.bok.waw.pl
 
Prezes
Towarzystwa Przyjaciół Warszawy
Oddział Białołęka
Mariola Rabczon - Mazowiecka